Chci kozla

 

Kozel ve fraku nabízí produkce ve třech kategoriích:

1. Představení na zájezdy a festivaly

Svoření světaNabídka
KukačkaNabídka
ImagináriumNabídka
Kuře – Na volné nozeNabídka
AbsurditkyNabídka

Více informací v záložce Kozlí kusy, popř. nás kontaktujte na email nebo telefon

2. Vystoupení na eventech a firemních akcích

Rádi by jste na svůj večírek pantomimu? Chcete ohromit hosty neotřelou a originální zábavou? Nabízíme dva programy které lze také společně kombinovat.

1.) Máme pro Vás širokou nabídku krátkých pantomimických etud, ze kterých si jistě vyberete. Etudy mohou být komické, vážné, abstraktní, s maskami, vizuální, artové.. Na požádání zašleme seznam etud s popisem, s jejichž výběrem Vám rádi pomůžeme.
Nabízíme také vytvoření etudy na klíč speciálně na Vaši akci, dle Vašich požadavků či tématu.

2.) Animace mezi lidmi. Jedná se o krátké skeče a improvizaci přímo mezi hosty. Jde o originální zpestření, které může odrážet téma samotné akce. Mimové a animátoři umí velmi rychle rozpoznat kdo má zájem o přímou interakci, kdo se naopak chce bavit s kolegou, popřípadě kdo se chce jen koukat. Dle toho pak řídí své akce a můžou jít do sólových interakcí nebo naopak spolu rozehrávají improvizované scénky. I proto je dobré mít raději více než jednoho mima. Vše záleží na domluvě a proto nás neváhejte kontaktovat. Animace bývají beze slov a tedy bez jazykové bariéry, ale mohou být i mluvené. Jsou vhodné i pro děti na akci a dle domluvy Vám můžeme nabídnout větší či menší počet mimů – animátorů.

3. Workshopy a pedagogická činnost

Máte chuť naučit se něco nového? Pro pokročilé i úplné začátečníky nabízíme různé herecké a pantomimické workshopy, zaměřené na bytí na jevišti, nonverbální herectví, tvorbu, techniku imaginární pantomimy, hru s maskou a další. Naši pedagogové mají osvědčení Pedagogické minimum a mají velké zkušenosti ve výuce různě pokročilých, různých věkových kategorií a různé délky workshopů. Ke studentům mají individuální přístup a mohou vyučovat v češtině i angličtině. Pro jakékoliv informace nás neváhejte kontaktovat.